KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Collage 16165276
nr 1616 5276
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Collage, Signerad, daterad 74, moln, yttermått inklusive ram: 49x58 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:12:13
29/4 19:07:13
29/4 19:09:52
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson